Obchodní podmínky


OBJEDNÁVKA

Každý zákazník si může objednat libovolný počet poukázek , v libovolné hodnotě, ne však nižší než 500 Kč. Firma Fyzio - KH si vyhrazuje právo odmítnout objednávku, která neobsahuje spávné tel. číslo, platné údaje o zákazníkovi nebo je v rozporu s podmínkami prodeje.

PLATBA

Úhrada poukázky probíhá pouze elektronicky na bankovní účet skrze internetový platební portál na stránkách FYZIO - KH. Platba se považuje za uhrazenou v okamžiku jejího připsání na bankovní účet FYZIO - KH. FYZIO - KH nevystavuje žádný doklad o zaplacení. Jako doklad o zaplacení slouží případně výpis z bankovního účtu nebo doklad o zaplacení vydaný bankou. Částku na poukazu je nutné vyčerpat v plné výši. Nelze ji zpětně vyplatit a to v celkové ani v částečné HODNOTĚ.

Po přijetí platby na bankovní účet FYZIO - KH bude zákazníkovi vygenerován e-poukaz s unikátním kódem a platností a odeslán na zákazníkem uvedenou emailovou adresu.

REZERVACE TERMÍNU

Rezervace termínu fyzioterapie ve vztahu k zakoupenému poukazu je možná až po jeho uhrazení a potvzení přijaté platby na účet FYZIO – KH. Pro rezervaci termínu fyzioterapie využijte internetového objednávácího systému na stránkách FYZIO-KH nebo volejte 730 629 066.

REKLAMACE

V případě reklamace poukázky volejte na tel. číslo 730 629 066 nebo pište na email: peslova@fyzio-kh.cz

Dárkový poukaz je možné vrátit maximálně do 14 dnů od zakoupení a to pouze v případě, že již nebyl čerpán.

Vrácení peněz na váš bankovní účet proběhne do 30 dnů od zahájení reklamačního řízení. Peníze za reklamaci poukazu není možné vyplatit hotově.

Nejvhodnějším způsobem léčby je rehabilitace a proto pokud máte obtíže tohoto charakteru navštivte naši ambulanci, kde Vás terapeut vyšetří a určí terapii "šitou na míru" vaším obtížím.